İstanbul Evden Eve Taşımacılık | İstanbul Taşımacılık

İstanbul Evden Eve Taşımacılık

Çok kıymetli müşterilerimiz İstanbul Evden Eve Taşımacılık hizmetini mi almak istiyorsunuz? evet taşınmayı düşünüyorum ama ne yapacağım konusunda kararsız kaldım diyorsanız. Veya ilk defa taşınacağınız için bildiğiniz bir taşıma firması mı yok? firmalar arasında seçici olmaktan kararsız mı kaldınız? bütün bu sorularınızın cevabını buradan sizlere aktaracağız.

İlk kez taşınan müşterilerimiz için taşınma kabusu hayli korku ve telaş içinde geçer, ne yapmalıyım? nasıl yapabilirim? seçeceğim firma tarafından eşyalarıma zarar gelir mi? bunların hepsini birer birer aklınızdan geçiriyorsunuz. Evet bazı düşüncelerinizden haklı olduğunuz taraflar mevcut çünkü tanımadığınız bir firma hakkında her hangi bir bilgiye sahip değil iseniz neler ile karşılaşacağınızı bilemezsiniz.

İstanbul Evden Eve Taşımacılık Halil Oğlu Nakliyat olarak sizleri bu konuda bilgilendirmek ve sizlere daimi bir hizmet için burada sizlerle beraberiz. Öncelikle bir şehirden diğer şehre taşınma işlemi  günümüzde hayli sıkıntı olup müşterilerimizin korkulu rüyası haline gelmiştir. Bu konuda rahatlık hissetmeniz ve güvenli sorunsuz bir taşıma gerçekleştirmek için görüştüğünüz firma hakkında mutlaka bilgiye sahip olmanız gerekir.

Peki bu sizin ilk taşımanız ve anlaşma yaptığınız firma ile ilgili hiç bir konuda bilgi sahibi değilsiniz? Nasıl bilgi sahibi olabilirsiniz, önceliğiniz firma hakkında geniş bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Yapacağınız bu araştırma öncelikle taşıma firmalarının İnternet sayfasından müşterin yorumlar kısmından yola çıkarak başlayabilirsiniz.

Günümüzde eskiden olduğu gibi hiç bir müşteri şikayet gibi dileklerini bakanlık ve devlet kurumlarında bulunmaz, teknolojinin sunmuş olduğu imkanlarla şikayet taleplerini İnternet üzerinde taşıyıcı firma aleyhine yaparlar. Sizlerde İstanbul Evden Eve Taşımacılık hizmeti öncesinde bu memnuniyet ve şikayetleri göz önünde bulundurarak buradan bir yol izleyebilirsiniz.

Yorumlar da her hangi bir sıkıntı görmediniz var sayalım peki taşınmak için güvenilir bir firma mı? Tabi ki de hayır! daha yapacağınız bir kaç adım daha var, bir sonraki yapacağınız işlem görüşme yaptığınız firma yetkilisinden varsa ofisin açık adresini isteyiniz günümüzde bir çok tüzel kişiler tarafından başka firmaların adını kullanarak bu sektöre dahil olmuşlardır.

Yapılan bu çalışmalar sonucu müşterilerimizi ne Yazık ki hüsrana uğratılmışlardır. Sizlerin bu tuzaklara düşmemeniz için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Sizlere verilen ofisin açık adresinden yola çıkarak ufak çaplı bir araştırma yapabilirsiniz. Yapacağınız bu araştırma sonucunda daha sağlıklı bir taşınma gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

Biz İstanbul Evden Eve Taşımacılık firması olarak bu neticeyi çok dikkate alıp gereken tüm çabalarımızı bu yönde kullanmaktayız. Çünkü bizler için müşteri önemli olduğu kadar aynı şekilde müşterilerin referansları da bizim için ayrı bir özellik taşımaktadır.

Sizlere firmamız tarafından sunduğumuz ve talebiniz doğrultusunda bulunan hizmetlerimizden bahsedecek olursak bizim sunmuş olduğumuz hizmetler çok firmalar tarafından belirtiliyor fakat uygulamaya gelince hiç bir şekilde müşterileri bu hizmetlerden yok sayılıyor.

Bizler bu konuda burada sizlere sunacağımız tüm hizmetlerden sizlere fazlasıyla beraber sunmaktan hiç şüpheniz olmasın sizlere bu zamana kadar hiç kimsenin uygulamadığı eksper hizmetini ilk sizler için uygulamaya başladık.

Eksper hizmetiyle yapılan hiç bir taşınmada kesinlikle hiç bir sıkıntı ve sorun yaşanmamaktadır. Tamamen sizlerin faydasına olan bu hizmet günümüzde bir çok müşterimize kolaylık, kesin netice ve sorunsuz bir taşıma yapmasını sağlar. Bir çoğunuzun bu konuda bilgisi olmadığı gibi taşınacağınız İstanbul Evden Eve Taşımacılık firması ile ilgili taşınma esnasında ne ile karşı karşıya kalacağınız da bilinmemektedir işte bizler bu konuda sizleri tamamen sorunsuz ve hiç bir firmanın gösteremeyeceği bir Taşımacılık hizmetini sunmayı vaat ediyoruz.

Yanlış bir firma tercih ettikten sonra sorunlar ardı ardını bırakmayacaktır maalesef. Eşya başına geldikten sonra aksilik çıkararak fiyat artışı çoğunlukla yaşanmaktadır. Eşya başında verilen yeni teklifi kabul etmekten başka hiç bir seçeneğiniz bulunmamaktadır ve bu durum sizleri bir hayli üzmektedir. Ama biz İstanbul Evden Eve Taşımacılık firması olarak sizlerle yapacağımız ilk görüşme sonrasından, sizlerden bizim tarafımıza evinizin her köşesinde taşınacak olan tüm eşyalarınızın durumunu resim veya video olarak bizlere Mail üzerinden göndermeniz durumunda yapacağımız inceleme sonrası  kesin olarak taşınma fiyatımızı belirtiyoruz.

Bu nedenle taşınma esnasında ve sonrasında sizlerin tarafına hiç bir şekilde sorun yaşanmamaktadır. Müşterilerimizin yoğun bir şekilde şikayetleri bu yöndedir taşınmak için anlaşılan firmalar bu hizmeti veremedikleri için mutlaka şöyle sorunlar yaşatmaktadır. Bütün bu hizmetlerin yanında birde ambalaj ve paketleme hizmetimiz var.

AMBALAJLAMA VE PAKETLEME

Bu hizmet günümüzde artık hemen hemen tüm müşterilerimizin titizlikle istediği ve müşterilerimizin bütün eşyaları kullanılışlı ve sıfır olduğu için paketleme ve ambalaj taşınma sektöründe en önemli kısım olmuştur. Bu hizmet uygulaması bütün firmalar tarafından İstanbul Evden Eve Taşımacılık öncesi vaat ediliyor ama maalesef taşınma vakti geldiğinde herkes oldu bitti ye getirtiyor.

Bizler başta belirtiğimiz gibi müşteri referansları bizler için çok önemli bir dereceye sahiptir. Sizin memnun kalabilmeniz için gereken tüm hizmetlerimizi sunuyoruz, çünkü sizler bizlerden memnun olursanız sizlerden bize gelecek arkadaşlarınız ve çevrenizi bizlere gönül rahatlığıyla bizleri tavsiye edeceğinizi adımız gibi eminiz. Paketleme ve ambalaj kısımında siz değerli müşterilerimizin bu zamana kadar hiç kullanılmayan ve son teknoloji olan içi havacık dolu pat pat ve elastik köpük battaniye gibi son teknoloji onaylı malzemeler ile tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızı tertemiz bir şekilde ayrı ayrı ambalajını sağlıyoruz. Yapılan bu ambalaj sonrasında İstanbul Evden Eve Taşımacılık hizmeti esnasında taşınacak olan eşyalar düşme sorunu olsa dahi hiç bir şekilde deforme olmaya maruz kalmamakla beraber çizik dahi bulamazsınız.

Siz değerli müşterilerimiz talep ettiğiniz taktirde sizler hiç bir şekilde hiç bir şeye karışmadan bir çöp bile ambalaj yapmadan taşımayı sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? böyle bir talepte bulunduğunuz zaman bizler evinizin bütün vitrin, büfe, mutfaktaki bardak, çatal, tabak, tüm kırılma riski olan eşyalar, giysi ve kıyafetlerinizi bizlerin getireceği sağlam karton koli ve pamuk kaplı bidonlar ile paketlemesini yapıp taşınmaya hazır bir vaziyete getiriyoruz.

Bu durumda sizlere sadece özel eşyalarınızı almak düşer yapılan bu hizmetler anlaşılan fiyata dahil değildir ve bu hizmet için ayrı bir miktarda teklifimizi sunuyoruz. Her halükarda sizlere sunduğumuz bu hizmetler bir başka İstanbul Ev Taşıma firmaları tarafından kesinlikle uygulanmamaktadır.

MARANGOZ VE MONTAJ

Bu hizmetimiz eski devirde olduğu gibi hiç bir mobilya olduğu gibi tüm olarak taşınmaz, sökülmesi gereken tüm mobilyalarınızı sökümü ve montajı ustalık belgeli elemanımız tarafından yapılıyor bu konuda sertifika belgesi sahibi ustamız evinizde bulunan bütün monte ve de monte olan mobilyalarınızı marka fark etmeksizin söküm ve kurulumu yapmaktadır.

Bu durum karşısında sizler artık başka bir mağaza ve mobilya montaj ustasını arama derdinize son vermiş oluyoruz. Çoğu firma marangoz ve montaj işlemini üstlenmezken bizler sizleri hiç bir şekilde bu konuda yalnız bırakmıyoruz ve bununla berber bütün sorumlulukları biz İstanbul Evden Eve Taşımacılık firması Halil Oğlu Nakliyat olarak üstleniyoruz.

Eşya taşıma montaj ve mobilya gibi Hizmetlerimizle son derece uzman ve profesyonel olan eleman ve ekibimizle daima sizlerin hizmetinizdeyiz. Firmamız sayesinde Evden Eve Taşımacılık işini dert etmeye gerek yok.

İSTANBUL EVDEN EVE TAŞIMACILIK SİGORTASI

Bu hizmet taşınma esnasında tarafımızdan oluşan her türlü zarar ziyan deforme gibi oluşan zararlardan eşyalarınızın değerindeki karşılığını ödemekle yükümlü olduğumuz haktır. Yapılan bu işlem özellikle belirtiğimiz gibi İstanbul Evden Eve Taşımacılık işleminde mutlaka yapılması gereken bir konu haline gelmiştir. Hiç bir müşterimiz bu hizmet olmasa da olur düşüncesinde olmamasının mutlaka faydası var dünya hali ne zaman nerede ne olacağı belli olmazken sigortalama yaptırmanızda fayda vardır.

İSTANBUL ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Eşyalarınızın güvenli bir biçimde yüklenmesini ve aynı şekilde boşaltma sırasında hiç bir cisme temas etmeden gönül rahatlığıyla yapılan bir sistem olup siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Alman teknoloji tescilli bu makineler günümüzde sırtımızdaki yükü tamamen ortadan kaldırmış olmakta ve bu hizmetlerden yararlanmak için sadece bizlerle irtibat kurmanız yeterli olacaktır kalitenin ve uzmanlığın ilk ve tek adresi Halil Oğlu Nakliyat


Diğer Hizmetler

Bu Kadar Neden Varken Siz Hala Neyi Bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz.