İstanbul Evden Eve Nakliyat | İstanbul Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat ile ilgili yapılan işlemler ve sahip olduğunuz haklar nelerdir? dikkat etmeniz gerekçeler ve sizlere yapılması  gereken hizmetler öncelikle Evden Eve Nakliyat yapacak olan bir müşterimiz İnternet üzerinden anlaşama sağladığı taşıma firması hakkında yeterli bilgiye sahip olmadan taşınmayı kabul etmemesi gerekmektedir.


Eğer ki böyle bir durum ile karşılaşma durumunuz olur ise eşyanızın başına gelen hiç bir zarar ve ziyandan taşıma firmasını sorumlu tutamazsınız, bu gerekçe ile yapacağınız görüşme ve anlaşma dan önce firmanın kurumsal olup olmadığını soruşturup kesin kararınızı o zaman vermenizde faydası olur.

Bizim İstanbul Evden Eve Nakliyat firmamız yıllardan beri taşıdığımız tüm müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanarak bu güne gelmiş bulunmaktayız. Bizlerle yapacağınız görüşme öncesinden İnternet sayfamızda bulunan yorumlar bölümünü izleyerek yaptığımız taşınma sonrası sizlerden aldığımız görüşlerinizi dikkate alarak bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Bizler sıradan nakliyat şirketi olmadığımız gibi bu sektördeki tüm yetki ve devlet kurumunun vergi ve belgelere sahip bir firmayız. Sizlere verdiğimiz bunca hizmet sonrasında her zaman memnuniyet duygusu vermemiz bizleri bu güne kadar taşımıştır, bundan sonrasında da sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya var gücümüzle en iyisini yapmaya devam ediyoruz.

Biz İstanbul Haliloğlu Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınıza her zaman önem verip aynı zaman kendi eşyamızı bildik ve bu sektör de hizmet verdiğimiz sürece böyle devam edecektir. Günümüzde tüzel kişiler tarafından müşteriler sorun yaşamaktadırlar.

Sizlere dile getirdiğimiz bu konuları dikkate alırsanız eğer böyle sorunları yaşamaktan kaçınabilirsiniz Evden Eve Nakliyat denilince sadece aklınıza bir kamyon ve eleman gelmesin aslında bu konu basit bir konu olmadığı gibi tamamen bizim için  sorumluluk adı altında bir konu olup tamamen bizim hakimiyetimiz dedir.

Firma adı altında çalışmayan kişisel firmalar eşyanızın başına gelebilecek hiç bir şeyden kendilerini sorumlu tutma gibi bir durumları olmaz ama bizler sizlere istenilen her konuda sözleşme yapılma garantisi altında anlaşma sağlama imkanı veriyoruz bizlerle yaptığınız anlaşma sonrasında sizlerin hiç bir sorumluluğunuz kalmaksızın kontrol tamamen bizde oluyor sizlere sadece özel eşyalarınızı alıp keyifle izlemek kalıyor.

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT ÖNCESİ SİGORTALAMA

Bu hizmeti kurumsal şirketler haricinde hiç bir firma veya tüzel kişilerin sigortalama gibi bir yetkisi yoktur. Sizlere sunduğumuz  sigortalama hizmeti sizler taşınma esnasında veya sonrasında taşınan eşyalarınızın her hangi bir deforme kırılma zarar görme durumunda mağduriyetinizi tamamen ortadan kaldırmak adına sizlere yaptığımız sigortalama hizmetidir.


İstanbul Şehir içi veya Şehirler Arası taşınmalarda mutlaka eşyalarınızın sigorta işlemini  anlaşma  yaptığınız firmadan talepte bulunun bu kapsama alanınında bulunan maddeler ve gerekçeler hem sizler hemde taşıma yapan firmalar adına tamamen güvenli ve sıkıntısız bir taşıma gerçekleşmesini sağlar, konu bahsi geçen eşya ve yük  sigortalama işlemi firma ve İstanbul Evden Eve Nakliyat firma yetkisi olmayan kişiler tarafından yapılmazken, bizler sizlere bu durumu bildirerek tamamen sizlerin isteğinize göre düzenliyoruz.

Sigorta yapılan eşyalarınızın yanında bizler Haliloğlu Nakliyat firması olarak sizlere fatura kesme durumumuz bulunmakta, faturasız yüklemesi yapılan eşyalar her hangi bir maliye veya polis kontrol noktasında yapılan uygulamada firmalar tarafından kesilmeyen fatura cezası firma yetkilisi sorumluluğundadır. Ama sizlerden bu hizmet talep edilirse ve sizler kabul etmezseniz firma yetkilisine yazılan tüm cezalar sizin tarafınıza yansıtılacağını unutmayınız!

Bizler İstanbul Evden Eve Nakliyat firması olarak öncelikle sizlerden talepte bulunuyoruz ve her zaman sigortasız yük ve eşya taşımamaya gayret ediyoruz, yaptığımız bu hizmet ve çalışmalar sonucu çok iyi derece kazandığımızı ve bundan sonraki önümüzdeki zamanda daha fazlasını yapmak için gerekli tüm haklarınızı korumaya devam ediyoruz, yapacağınız sigorta tamamen sizlerin yararına olmakla beraber benim eşyam sağlam bir şey olmaz gibi gereksiz düşüncelere kapılmamanızı öneride bulunuruz.

Bu hizmetler hakkında görüşme sağladığınız bu sektör de hizmet veren  firma ve nakliyat şirketleri sizleri bilgilendirmiyor ise bu tür firmalarla anlaşma ve taşıma yapmayınız. Evden Eve Nakliyat firması olan bir firma ofis ve gerekli yeterlilik belgelerine sahip olması gerekir, bu belge ve yetkiye sahip olmayan hiç bir firmaya itibar etmeyiniz!

Başınıza gelen tüm zarar ve ziyanların sorumlusu sadece sizler olursunuz bizler gereken tüm bu yetkilere sahip olmakla beraber gerekenden fazlasını sizlere uygulamaya çalışıyor olmamızdır bu konuda sizlerde bizimle irtibata geçmek uygun fiyat dahilinde bir taşıma sonucuna varmak için bizlerle iletişim kurmanız veya İnternet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İstanbul Evden Eve Nakliyat firması olarak her daim sizlere garantili bir taşımacılık sürecini yaşatmak için her türlü gayret ve hassasiyeti göstermekteyiz.

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT ÖNCESİ AMBALAJ

Ambalaj ve eşya paketleme konusunda geçmiş dönemlere baktığımızda çevrenizdekilerden  arkadaş ve komşu gibisinden aldığınız yardımlar ile yapılan taşımalar eşyaları hiç bir şekilde muhafaza etmeden hiç bir şekilde önlem almadan ve herhangi bir koruyucu malzeme kullanmadan Taşımalar yapılırdı.


O zaman yapılan eşya taşımalarında yaşadığımız sıkıntı ve sorunlar hepimiz hatırlıyoruz. Bu gibi sorunlar yaşamamak adına göstermediğimiz çaba kalmazdı ama yinede çok başarılı olduğumuz söylenemez çünkü o zamanki imkanlarla ancak o kadarı yapılabiliyordu.

Ama günümüzde 40 yıldan beri hizmet verdiğimiz İstanbul Evden Eve Nakliyat sektöründe geçmişten bu güne her zaman düzenli çalışmaya gayret ediyoruz. Sizlerin değerli eşyaları için yurt dışından özel olarak eşya paketleme ve ambalajlama adına üretilen son derece kaliteli ve sağlam malzeme kullanıyoruz, kullandığımız malzeme son derece garantili olup eşya taşıma  sırasında kesinlikle eşyada kırılma çizilme deforme ve malzeme yırtılma gibi herhangi bir sorunla şu ana kadar karşılaşmadık.

Sizler için özel olarak kullandığımız bu malzeme balonlu patpat eşya kaplama kısmı pamuktan döşenmiş olup dış yüzeyi hava dolu baloncuklardan oluşmamaktadır. Bu yüzden eşyanın zarar görme olasılığı neredeyse imkansız hale getiriyoruz, bununla beraber sizlerin talep doğrultusunda biz İstanbul Evden Eve Nakliyat için adımıza özel üretilen karton  koli ve karton bidonlar sizlerin mutfak ve giysilerinizi özenle korumaya sahip malzemedir.

Bizlerde evinizdeki tüm eşyalara göre ayrı ayrı malzeme bulunur eşya paketleme durumunda istenilirse sizler sadece özel eşyalarınızı alıp bekleyebilirsiniz. Sizlere bayanlardan oluşan bir ekip taşınma süresinden bir iki saat önceden sizlerin evine gönderip bütün ufak tefek eşyalarınızı koli haline getirtilip taşınmaya hazır hale getiriyoruz, bu durumda siz değerli müşterilerimize sadece keyifle izlemek kalıyor.

Verilen bu hizmet anlaşılan fiyata dahil değildir  bundan sonraki işlemde bizler geldiğinizde geriye kalan mobilya beyaz eşya koltuk takımlarınızı bahsi geçen malzemeyle ambalajını yapmak ve sağlıklı bir şekilde eşyalarınızı taşımak olacaktır. Yapılan bu ambalaj gideceğiz diğer yeni yuvanıza kadar eşyalarınıza eşlik eder ve diğer tarafta istek ve zevkinize göre  eşyalarınız her şey yerli yerine konulur ve kullanılan ambalaj malzemesi orada sökülür.

Sizlerde İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizler ile İletişim kurmanız yeterli olacaktır. Biz bu sektör de verdiğimiz hizmet bütün müşterilerimizin memnuniyeti adına olup bizlere tavsiye edilme sonucuna götürüyor sizlere hizmet için kurduğumuz bu yolda sizlerde bizlere eşlik etmek isterseniz sizlere bir telefon kadar uzaktayız.


Diğer Hizmetler

Bu Kadar Neden Varken Siz Hala Neyi Bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz.