İstanbul Evden Eve | Evden Eve İstanbul

İstanbul Evden Eve

Değerli müşterilerimiz İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları öncü, güvenilir ve geliştirilmiş deneyime sahip olan firmamız siz değerli müşterilerimize daha kapsamlı ve geniş bir hizmet anlayışı sunmak adına hizmetlerimizi ve çalışma alanlarınızı günden güne güncelleme yapıyoruz. Yapılan bu güncellemeler sonucundan siz değerli müşterilerimizin istediği gibi hizmetler vermek için görüş ve önerilerinizi de değerlendirilip tamamen kesin ve yararlı sonuçlar elde edinceye kadar çalışmalarımız devam etmektedir.

    Taşınmak konusu hepimizin bir dönemler korkulu rüyası olup tamamen çekimser hale geldiğimiz dönemler olmuştur. Geriye dönük bakıldığında taşınma esnasında verilen yapılan tüm hizmetler kısıtlı olup günümüzdeki gibi bir çok imkana sahip olamıyorduk, doğrusunu dile getirecek olursak bir çok müşterilerimizin evindeki eşya miktarı ve sayısı düşük olduğundan dolayı günümüzdeki gibi hizmetler sunulmuyordu.

     Müşterilerimiz az eşya ile oturdukları daire ve binalarda kolaylıkla taşınma işlemlerini gerçekleştiriyorlardı o zaman aldıkları hizmetler kısıtlıydı ve İstanbul Evden Eve  sektörü yoktu, tabi günümüzdeki gibi montaj, paketleme, toplama, asansör eksper ve sigortalama gibi hiç bir hizmet verilmezken çevremizden bulduğunuz bir kaç kişi ile taşınma işlemlerimizi yapabiliyorduk. Çok sağlıklı ve sıkıntısız olmasa da günümüzdeki gibi hizmetlerden haberdar değildik, gelin sizlerle beraber geçmişten yapılan ve günümüze kadar uzanan evden eve nakliyat sektöründeki gelişmeyi hatırlayalım;

    Eskilerden yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi çevreden aldığımız yardım ile eşya taşıma işlemini gerçekleştiriyorduk, evet ama hiç bir şekilde eşyalar ambalaj yapılmıyordu bu yüzden yapılan taşıma sonucu eşyalarınızda ezik göçük çizik kırık deforme olabiliyordu, eşya  taşıma araçları sıradan bulduğunuz kamyon veya kamyonetler ile yapılıyordu, taşınma esnasında araçlarda hiç bir koruyucu madde bulunmadığı için eşyalar rastgele yüklenip hiç bir şekilde önlem alınmazdı ve taşınma sonucu ne yazık ki kötü manzara ile karşı karşıya kalabiliyorduk.

    Bir değer konumuz İstanbul Evden Eve işlemi yapmak isteyen ve yüksek katlardan bulunan eşyalar bu işlem eskilerde olduğu gibi günümüzde de aynı şekilde zor olan merdivenlerden yüksek katlardan indirilen eşyalar indirme esnasında duvarlara sürtünme sonucu çizilen yırtılan mobilyalar ve en önemlisi elektronik eşyalarınız da hasar ve sorunlar oluşurdu, hiç bir şekilde önlem alınamayan bu tür taşınma sonucu maalesef üzüntü duymuşuzdur.

    Bunlara rağmen hiç bir şekilde zararlarınızı karşılayacak bir firma bulunmazken sizlerinde yapacak hiç bir şeyiniz yoktu bizler bu gibi bütün durumlarla karşılaşıp eskiden meğerse ne zorluklar altında taşımalar gerçekleştiriyorduk. Günümüzde ise tam tersine  mükemmel sonuçlara varan taşımalar sonucunda müşterilerin her daim güler yüzlü olmalarını görmek bizleri biraz daha mutlu ediyor ve bunun karşılığı olarak bir basamak daha yukarılara çıkıp yeni hizmetler üretmeye çalışıyoruz.

   Eski asırlara kadar dayanan firmamızın kuruluşu günümüze kadar en iyi şekilde hizmetler verdiğimizi düşünüyoruz, peki nereden anlıyoruz; bizlere gelen referanslı olan müşterilerimiz bizleri tanımazken daha önce bizlerle taşınmış olan ve memnun bir sonuca varan müşterilerimiz taşınma için bizleri tavsiye ettikleri müşteriler sayesinde çok yoğun ve geniş bir müşteri kitlesine sahip olduğumuzu görmekteyiz.

   Şimdiki dönemde ise aynı sistem üzerinde devam edip çevremizi ve müşteri kitlemizi zaman ilerledikçe günden güne genişletiyoruz. Bu bizleri en güzel bir şekilde sonuca varmamızı sağlıyor aynı zamanda çevre ve toplum bakımında da önemli bir yere sahip oluyoruz. Biz İstanbul Evden Eve Nakliye Firması Halil oğlu Nakliyat olarak önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti ve bizlere olan tavsiyeleridir.

   Bunun için yapmamız gereken ilk şey mükemmel bir hizmet vermektir ve geçen süreye baktığımızda bunu fazlasıyla yaptığımızı görüyoruz ve bizlere çok büyük bir gurur veriyor taşıma esnasında verdiğimiz hizmetler çok az firma vermekte olup genelikle bizlerden edindikleri tecrübelerle hizmet vermektedirler.

   Peki bizlerle İstanbul Evden Eve Taşıma hizmetini isterseniz sizleri ne tür hizmetler bekliyor bizimle taşınacak olan müşterilerimiz öncelikli olan samimiyet duygumuzla dürüst ve açık bir görüşme sağlıyoruz diğer basit firmaların yaptığı gibi hayali sözler kurmuyoruz, taşınmanın en önemli konulardan biri dürüstlüktür. Görüşülen şartlar altında sonradan başka düşünce ile müşterilerimizi üzen nice firmalar bulunmaktadır.

   Bunlar nelerdir; anlaşma yapılan bir firma kesinleşen bir fiyat üzerinden yola çıkarak sizlere bir tarih verir taşınma gününüzde gelip eşyaları gördükten sonra eşyalar çok ve eşyalar hassas gibi birtakım düzmece düşüncelerde bulunup sizlerden başka bir fiyat artırma düşüncesine sahip kişiler mevcut olup bu yüzden bir çok müşterilerimizi mağduriyet yaşatırlar.

   Bizler tam aksine sizlerle yapılan görüşmede rastgele hiç bir şekilde fiyat vermiyoruz, ortalama fiyat belirleyip sizlere günümüzde sadece firmamız tarafından hayata geçirmiş olduğumuz Eksper hizmetimizi yönlendiriyoruz. Bu hizmetin ne olduğunu merak ediyorsunuz, evet bu hizmet sizlerle yaptığımız görüşme sonrasında İstanbul Evden Eve Nakliye hizmeti için sizlere vermiş olduğumuz ortalama fiyata olumlu bakarsanız sizlerle beraber eşyaları keşif için eksper raporunu hazırlıyoruz. Sizlerin oda sayısını ve içerisinde bulunan bütün eşyaların raporunu tutup sıralı bir şekilde not alıyoruz tarafımıza sunmuş olduğunuz eşya listesi haricinde bir durum söz konusu değil ise her hangi bir sorun ile karşılaşmayacağınız'dan emin olabilirsiniz.

   Ama bizler bunun üzerinden bir fazlalık tespit edersek işçilik farkından dolayı bir miktar pazarlık üzerinden yola çıkarak sizlerle burada  kesin fiyata varıncaya kadar bu işlem sürmektedir varılan kesin fiyat sonucunda kesinlikle tarafınıza ek ücret talep edilmez bunu sizlere güven haline getirmemiz için talep edilirse iki taraflı sözleşme yapılıp karşılıklı imzalayarak iki taraflı güven sağlayabiliriz. Sizlere sunulan bu eksper hizmeti  tamamen ücretsiz olup firmamız tarafından sizlere gönderilmektedir.

İSTANBUL EVDEN EVE HİZMETİ ÖNCESİNDE PAKETLEME

   Paketleme işlemi bütün müşterilerimizin günümüzde en çok beklediği ve üzerine titrediği bir hizmettir. Ama bizlerde bu hizmet dahilinde neler yapmamız gerektiğini gayet iyi biliyoruz, sizlerin hiç bir şekilde mağduriyet yaşatmamak adına bu sektör adı altında üretilen en kaliteli ve sağlam malzemeler ile eşyalarınızın ambalaj ve paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz.

   Sizlere kullandığımız bu ambalaj ve paketleme malzemesi kesinlikle koku yapmaz, darbeye karşı dayanıklı, kaymaz ve yapışmaz. Tamamen pratik ve nano onaylı malzemelerdir mobilya, elektronik eşya ve dolap gibi tüm eşyalar için ayrı malzemeler bulunduruyoruz.

    İstanbul  Evden Eve eşya taşıma için özel üretilen bu malzemeleri biz sizlere en kaliteli bir taşıma yapmanız için getiriyoruz. Ambalaj ve paketleme süreci taşınma gününüzde gelip taşınacak olan eşyaları ayrı ayrı ambalajını sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucunda streç film ile bir daha üzerini kapladıktan sonra taşınmaya hazır vaziyette bırakıyoruz.

    Bazı müşterilerimiz şöyle  taleplerde bulunuyor; ben taşınmak istiyorum ama hiç bir şeye karışmak istemiyorum böyle hizmet vermeniz mümkün mü? tabi ki sizlerin böyle talepte bulunmanız tamamen sizlere kalmış bir durum olup, bizler bu düşüncenizde sizlere yardımcı oluyoruz taşınma günü öncesinden sizlere bayan elemanlarımızı gönderip evinizdeki bütün özel ve giysi mutfaktaki bütün zücaciye, çatal, bıçak, bardak ve çanak gibi malzemeleri toparlayıp Evden Eve Taşıma öncesinde koli haline getirip bırakıyoruz.

   Toplanan bütün eşyalar aralarına gazete veya ince pıt pıt naylonlar ile sarıp koli yapılır bu işlem sonucunda taşınacak olan hiç bir şeye zarar gelmez sizlere verilen bu hizmet anlaşılan fiyata dahil değildir. Bu hizmet bedeli ayrıca konuşulur ve sizler için en uygun fiyat sunulur.

İSTANBUL SİGORTALI EVDEN EVE NAKLİYAT

   Bu hizmet dahilinde hiç bir müşterimiz taşınma sonrası oluşan hasarlar için üzülmeye gerek kalmadan yapılan sigortalama işlemi sayesinde eşyalarınızda  oluşan bütün zararlar ve hasarlar tespit sonucu değerinde ödenir. Yapılan hizmet dahilinde sizlerin güvenini kazanmış bulunuyoruz bu hizmeti kurumsal olmayan hiç bir firma tarafından yapılmaz ve bizler sizler için dediğimiz gibi en iyi bir şekilde taşıma yapmanızı sağlıyoruz.

İSTANBUL EVDEN EVE MONTAJ HİZMETİ

   Bu hizmetimiz sizler için kendi bünyemizde eğitim alarak yetiştirdiğimiz marangoz ustalarımız ile evinizde bulunan bütün mobilyalarınızı söküm ve kurulumu usta ve profesyonel bir İşçilik ile yapılmaktadır. Aldığınız monte ve de monte olan dolap, mutfak dolabı, vestiyer, büfe, konsol, gümüşlük ve benzeri tüm eşyalar sökülüp gideceğiniz yeni yuvanızda aynen montajı yapılır. Artık dışarıdan mobilyacı ve marangoz ustası aramaya son diyoruz ve sizlere bu hizmetimizi de sunuyoruz.

İSTANBUL EVDEN EVE HİZMETİ İÇİN EKİP VE EKİPMANLARIMIZ

   Eşya taşıma işi günümüzdeki bütün sektörlerden farklı olup tamamen uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir konu olup herkesin yapamayacağı bir iştir. Bizler bu konuda tamamen uzman tecrübeye sahip profesyonel eleman ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz bu konuda üstün tecrübeye sahip olan eleman ekibimize bütün eşyalarınızı gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

   Bu hizmet günümüzde yeni olup müşterilerimize ayrıcalık ve kolaylık sağlayan bir hizmet haline gelmiştir. Bu sistem ile taşınan eşyalar hiç bir şekilde hiç bir yere temas etmeden taşınır, araç üzerinde monteli olan bu teknoloji harikası olan asansörlü sistem istenilen her yere zaman kaybetmeden götürülmektedir kolay kurulumu ve pratik çalışmasıyla verilen bu hizmet bütün müşterilerimiz için vazgeçilmez haline gelmiştir.

  Bu sistem ile beraber artık yüksek katlarda oturmanızı dert etmenize gerek kalmadı, istenilen bütün yüksekteki katlara bu sistem sayesinde beş dakikada ulaşıyor ve en güvenli bir şekilde eşyalarınızın transferini yapıyoruz bu sistem İstanbul Evden Eve eşya taşıma işinde kullanıldığı gibi bir çok sektör de de kullanılmaktadır. Özellikle eşya taşıma ve inşaat  sektöründe kullandığımız bu sistem bütün işlerinizi en az zamana ve uygun bir bütçe ile sonlandırıyor.,

   Bu sistem ile tanışma zamanı geldiğinizi düşünüyorsanız bizler ile irtibat kurmanız yeterli olacaktır, eşya taşıma araçlarımız son derece güvenli ve konfor ile tasarlanmıştır kasanın iç kısmı mikro fiber kaplama ile kaplanmıştır. Tamamen çelik ve kapalı olan araçlarımız istenilen boylarda araçlarımız mevcuttur. Bizler bu zamana kadar sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi ara vermeden günler ilerledikçe daha da genişletiyoruz bizlerle taşınmak için artık düşünmenize bile gerek yok.

   Sizler bizleri arayın ve bir köşede zevkle izleyin taşımak bizim işimiz eski asırlardan bu güne taşımız olduğumuz nice müşterilerimizi sırtımızdaki yukarı ile beraber gece gündüz demeden en iyi bir şekilde hizmet vermiş olduk ve bundan sonraki süre zarfından hiç bir şekilde ara vermeden sürdürüyoruz.

   Sizler bizleri tercih ettiğiniz sürece bizde sizler için her daim hizmet vermek için burada sizler ile beraber olacağız bizden vazgeçmemek için bizimle temas etmeniz yeter ki sonrasında sizlere sunduğumuz ayrıcalıkları gördüğünüz andan itibaren istesiniz bile vazgeçme gibi bir durumunuz olmayacaktır.

Firmamız Halil Oğlu Nakliyat ile kaliteli, profesyonel ve garantili bir hizmet almak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey bizlere İletişim sayfasından ulaşmak olacak. Sizlere her daim kalite standarları çerçevesinde hizmet vermeye hazırız.

Diğer Hizmetler

Bu Kadar Neden Varken Siz Hala Neyi Bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz.